سواد بازیهای رایانه ای

 سواد بازیهای رایانه ای

سواد بازیهای رایانه ای و توجه به پیامهای مختلف آشکار و پنهان انواع بازیها یک ضرورت است. به عنوان نمونه، بازی باب اسنفجی سخنگو یک بازی رایگان قابل دانلود از بازار است، مخصوص کودکان. به پیامهای تبلیغی زیر صفحه رسانهای توجه کنید (مخصوص چه گروه سنی است؟ چه پیامی دارد؟)

در هنگام انتخاب بازی به ویژه برای کودکان، یک بار کل بازی را خود انجام دهید و به همه مفاهیم و مضامین، موسیقی، افکت، عناصر تصویری و گرافیکی، تبلیغات، فرایند بازی، پیامهای صوتی، نمادها و… توجه کنید. باید کوشید، قبل، حین و بعد از بازی، سواد و هوشیاری لازم به فرزندان منتقل شود، آنهم بر مبنای تفکر انتقادی. توجه به سبک زندگی ترویجی، القائات و مضامین مستتر در این مسیر از دیگر ضروریات است.

هشدار:

بر اساس گفته های سایت Comicbook.com هرکول خدای قدرتمند یونانیان در انیمیشنی بنام “جاودانه ها” که بزودی اکران میشود، نقش آفرینان آن به نقل از شایعات MCU COSMIC هرکول های همجنس گرا خواهند بود.

تصویری از فیلم جاودانه ها “ETERNALS” که شخصیت اصلی که مشاهده می کنید خدایگان قدرتمند فرهنگ یونانیان است و با جثه عضلانی که مشاهده می کنید محبوبیت خاصی را نزد کودکان خواهد داشت اما خصوصیت همجنسگرایی او را کودکان چگونه باید هضم کنند؟ قطعا گرایش جنسی هرکول نزد کودکان قابل پذیرش می شود و قباحت آن از بین میرود.

0

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishPersian