فیلم های آموزشی

بخش دوم اخبار آسیب های اجتماعی

https://aparat.com/v/ZAfXS بخش دوم اخبار آسیب های اجتماعی که به 5 آسیب طلاق، اعتیاد، کودکان کار، فساد اخلاقی و حاشیه نشینی می پردازد. مطالعه ای که در این باره انجام شده است به صورت تطبیقی با تعدادی از اندیشمندان دانشگاهی، خبرنگاران داخلی و خارجی و تعدادی از افراد مبتلا در آسیب های اجتماعی صورت گرفته است. […]ادامه مطلب .

دسته‌بندی نشده

تسلیت به مناسبت درگذشت خسرو آواز ایران استاد محمدرضا شجریان

انجمن سواد رسانه ای ایران درگذشت استاد آواز ایران را که به حق از نوادر هنرمندان به جا مانده از موسیقی مقامی ایران است را به مردم فرهنگ دوست ایران تسلیت می گوید و به خانواده هنرمند استاد فرزانه و فقید تسلی خاطر می دهد و از خداوند مغفرت و شادی روح ایشان را طلب […]ادامه مطلب .

مقالات

A critical introduction to the critical media literacy education

A critical introduction to the critical media literacy education A critical introduction to the critical media literacy education Ali Reza Bastani, Media Literacy Educator, Ph.D Communications student at Azad University Science and Research Center, TEL: +989122502710, alirezabastani@yahoo.com. Abstract: The critical media literacy seeks the way to the justice, democracy and training citizens in a world […]ادامه مطلب .

EnglishPersian